Otse põhisisu juurde

Miks COMPEED®?

COMPEED®-i kasutamise eelised

Tänu haava paranemiseks loodud optimaalsele keskkonnale tagavad COMPEED® villiplaastrid parima haavaparanemise võimaluse ja kiirema valu leevenduse kui tavalised kleepuvad plaastrid.*

*Karlsmark T, Goodman JJ, Drouault Y, Lufrano L, Pledger GW. Juhuvalimipõhine kliiniline uuring, mis võrdleb COMPEED® ohatiseplaastrit 5% atsükloviiri kreemiga tavalise huuleherpese (herpes simplex labialis) ravis. J Eur Acad Dermatol Venereol. 2008; 22 (10): 1184-1193.

Uurige järele, kuidas COMPEED® toimib justkui teise nahana, luues haava paranemiseks optimaalse keskkonna.

COMPEED®-i taustalugu

Enam kui 25 aasta eest hakkas rühm Põhjamaade sõjaväelasi õppuste ajal oma jalgade kaitsmiseks kasutama väiksemateks tükkideks lõigatud hüdrokolloidsidet. Tulemused olid märkimisväärsed. Plaasterside osutus ideaalseks nii villide ennetamisel kui ka nende ravimisel.

Nii sündis kaubamärk COMPEED®. Hüdrokolloidplaastrid said tänu suust suhu levivale reklaamile lühikese aja jooksul populaarseks. Pärast villiplaastritega saavutatud edu keskendus COMPEED® muudele valdkondadele, nagu konnasilmad, nahapaksendid ja suure varba nukid, samuti külmavillide ravis revolutsiooniliseks osutunud plaastritele. Praeguseks on COMPEED® tunnustatud kaubamärk, mis hõlmab enam kui 20 toodet, mis tagavad tarbijate erinevatele probleemidele tõhusa lahenduse üheainsa eesmärgiga: mitte miski ei tohi teie heaolu takistada.