Otse põhisisu juurde

Kuidas külmaville ravida

COMPEED® märkamatu ohatiseplaastri seitse eelist

1. Kiiretoimeline.

Õige niiskustaseme tagamiseks kahjustatud kohal hõlbustab plaaster toitainete kasutamist. See stimuleerib naha enda paranemismehhanismi, kiirendades paranemisprotsessi. Kuigi plaastri toimemehhanism on teistsugune kui 5% atsükloviiri kreemil, on kliiniliselt tõestatud, et plaastrid pakuvad sellega võrreldavat paranemisaega*.
*Karlsmark T, Goodman JJ, Drouault Y, Lufrano L, Pledger GW. Juhuvalimipõhine kliiniline uuring, mis võrdleb COMPEED® märkamatut ohatiseplaastrit 5% atsükloviiri kreemiga tavalise huuleherpese (herpes simplex labialis) ravis. J Eur Acad Dermatol Venereol. 2008; 22 (10): 1184-1193.

2. Peidab külmavilli kohe.

Plaaster muudab külmavilli praktiliselt nähtamatuks, vähendades piinlikkust või hirmu, mida võite sotsiaalsetes situatsioonides oma välimuse pärast tunda.
Lisaks võite plaastrile kanda jumestust või huulepulka, et külmavilli nähtavust veelgi vähendada.

3. Leevendab valu.

Plaastril on leevendav mõju, kuna see katab ja kaitseb kahjustatud piirkonnas olevaid närvilõpmeid.

4. Vähendab punetust ja põletikku.

Et leevendada naha pingetunnet, vähendab plaaster põletikku ja punetust.

5. Vähendab kihelust, sügelust ja kipitust.

Plaastril on leevendav mõju, kuna see vähendab naha pingetunnet.

6. Muudab villi välimuse tagasihoidlikumaks ja ennetab koorikute teket.

Plaaster loob mikroobide eest kaitstud keskkonna, mis ei lase külmavillil ära kuivada, aidates ennetada koorikute teket. On kliiniliselt tõestatud, et valuliku kooriku moodustumise võimalus külmavilli ravimisel COMPEED® märkamatu ohatiseplaastriga on väiksem kui ravimisel 5% atsükloviiri kreemiga.*
*Karlsmark T, Goodman JJ, Drouault Y, Lufrano L, Pledger GW. Juhuvalimipõhine kliiniline uuring, mis võrdleb COMPEED® märkamatut ohatiseplaastrit 5% atsükloviiri kreemiga tavalise huuleherpese (herpes simplex labialis) ravis. J Eur Acad Dermatol Venereol. 2008; 22 (10): 1184-1193.

7. Vähendab infektsiooniriski kahjustatud piirkonnas.

COMPEED® märkamatu ohatiseplaaster loob külmavillile kaitsva barjääri*, mida herpesviirus ei saa läbida, ning aitab kaasa kahjustust tekitava infektsiooni riski vähendamisele. See hoiab ka ära külmavilli puudutamise teiste poolt, mis on tavaline viis nakkuse edasikandumiseks. Lisaks tõrjub see vett ja baktereid.
*Plaaster toimib viirusevastase kaitsena, vähendamaks külmavilli leviku riski.

COMPEED®-i kasutamise eelised külmavillide raviks

COMPEED® märkamatu ohatiseplaaster jääb peale kuni 12 tunniks*, samas kui atsükloviiri 5% kreemi tuleb kanda peale 4-tunniste intervallidega.

Et ravida puhangu iga faasiga seotud sümptomeid, tagab iga COMPEED® märkamatu ohatiseplaaster atsükloviiri 5% kreemide paranemisprotsessiga võrreldava kiiruse.** Kuid nagu graafikult nähtub, annab plaaster täiendavaid eeliseid, mis eristavad seda teistest sarnastest raviviisidest.*

*Kliinilises uuringus, mis hõlmas 174 patsienti, oli 25% patsientidest plaaster peal 12 tundi või kauem. Kestus võib individuaalselt erineda.

**Karlsmark T, Goodman JJ, Drouault Y, Lufrano L, Pledger GW. Juhuvalimipõhine kliiniline uuring, mis võrdleb COMPEED® märkamatut ohatiseplaastrit 5% atsükloviiri kreemiga tavalise huuleherpese (herpes simplex labialis) ravis. J Eur Acad Dermatol Venereol. 2008; 22 (10): 1184-1193.

 

Nõuanded külmavillide raviks

Külmavillide ravimise ajal on oluline hoida käed puhtana.
Kuigi COMPEED® märkamatu ohatiseplaaster katab kahjustuse (vähendades infektsiooni riski), on oluline pidada kinni järgmistest soovitustest.

Ärge puudutage seda.

Ärge puudutage külmavilli (ja kui seda teete, peske kohe käsi).

Ärge puudutage ega hõõruge oma silmi külmavillipuhangu ajal.

Ärge jagage asju teistega.

Ärge jagage teistega sööginõusid, taldrikuid, klaase ega söögiriistu, huulepulki, hambaharju ega käterätikuid. Vältige intiimset kehalist kontakti.

Hoidke puhtust.

Kui kahjustus on paranenud, vahetage välja kõik käterätid, hambaharjad ja voodilinad. Peske käsi väga põhjalikult enne ja pärast lapse mähkmete vahetamist.
COMPEED®-i eelised

COMPEED® märkamatu ohatiseplaaster ravib, kaitseb ja leevendab, aidates külmavillidel kiirelt ja diskreetselt kaduda. Arvatakse, et külmavillid mõjutavad kuni 20% inimestest. Seega olete teinud kiiretoimeliste, tõhusate COMPEED® märkamatute ohatiseplaastritega hea valiku!
Iga COMPEED® märkamatu ohatiseplaaster tagab ravi kuni 12 tunniks*