Otse põhisisu juurde

Küpsisereeglid

Tere tulemast www.compeed.ee veebilehele, mis kuulub Laboratoire HRA Pharmale (edaspidi HRA Pharma). Küpsisereeglites kirjeldatakse, kuidas me kogume küpsiste ja muude jälgimistehnoloogiate abil teavet, kui külastate meie veebilehte.

Kui külastasite seda veebisaiti esimest korda, nägite hüpikaknaid, mis teavitab teid küpsiste kasutamisest ja sellest loobumise võimalustest. Pärast teie esmakordset külastust veebisaidil võime muuta kasutatavaid küpsiseid.

1.1 Mis on vajalikud küpsised?
Vajalikud küpsised aitavad muuta veebisaidi kasutatavaks, võimaldades põhifunktsioone, nagu näiteks leheküljel navigeerimine ja juurdepääs veebisaidi turvalistele aladele. Ilma nende küpsisteta ei saa veebisait korralikult toimida.

1.2 Mis on eelistuste küpsised?
Eelistuste küpsised võimaldavad veebisaidil meelde jätta teavet, mis muudab veebisaidi käitumist või välimust, näiteks teie eelistatud keelt või piirkonda, kus te viibite.

1.3 Mis on statistilised küpsised?
Statistikaküpsised aitavad veebisaidi omanikel mõista, kuidas külastajad veebisaitidega suhtlevad, kogudes ja esitades teavet anonüümselt.

1.4 Mis on turundusküpsised?
Turundusküpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks veebisaitide lõikes. Selle eesmärk on kuvada reklaame, mis on konkreetse kasutaja jaoks asjakohased ja huvipakkuvad ning seeläbi väärtuslikumad kirjastajate ja kolmandate isikute reklaamijate jaoks.

1.5 Mis on klassifitseerimata küpsised?
Klassifitseerimata küpsised on küpsised, mida me koos üksikute küpsiste pakkujatega liigitame.