Otse põhisisu juurde

Küpsisereeglid

Tere tulemast www.compeed.com veebilehele, mis kuulub Laboratoire HRA Pharmale (edaspidi HRA Pharma). Küpsisereeglites kirjeldatakse, kuidas me kogume küpsiste ja muude jälgimistehnoloogiate abil teavet, kui külastate meie veebilehte.

Kui külastate meie veebilehte esimest korda, avaneb hüpikaken, mis teavitab teid küpsiste kasutamise eesmärkidest ja vahenditest küpsistest loobumiseks. Teil on võimalik loobuda küpsiste kasutamiseks antud nõusolekust igal ajal, järgides käesolevates küpsisereeglites kirjeldatud juhiseid.

Pärast teie esimest veebilehekülastust võime kasutatavaid küpsiseid muuta. Reeglid annavad teile alati teada, kes paneb küpsiseid lehele ja millisel eesmärgil, ning pakuvad teile võimalusi küpsiste keelamiseks. Seega tuleks teil reeglid aeg-ajalt üle vaadata.

 

1. Mis on küpsised?

Küpsised on väiksemahulised tekstifailid, mis salvestatakse veebilehte külastades veebibrauseri poolt teie seadmesse. Kui külastate sama domeeni uuesti, saadab veebibrauser küpsised sellele domeenile tagasi. Enamik veebilehti sisaldab elemente mitmelt domeenilt, nii et kui külastate veebilehte, võib teie veebibrauser salvestada küpsiseid mitmest allikast.

Küpsiste abil tunneb veebileht ära kasutaja seadme. Need võimaldavad teil lehtede vahel mugavalt navigeerida, jätavad meelde teie eelistused ning parandavad kasutajakogemust üldiselt. Samuti võimaldavad küpsised kuvada teile reklaame vastavalt teie huvidele.

Seansiküpsised kustutatakse veebibrauseri sulgemisel automaatselt, püsiküpsised aga jäävad teie seadmesse ka pärast veebibrauseri sulgemist (näiteks selleks, et meelde jätta teie eelistused, juhuks kui peaksite veebilehte uuesti külastama).

 

2.Milliseid küpsiseid HRA Pharma kasutab ja kuidas neid hallata?

Alljärgnevalt kirjeldame, millist liiki küpsiseid HRA Pharma, tema sidusettevõtjad ja töövõtjad kasutavad.

2.1 Toimivusküpsised

HRA Pharma kasutab analüütilisi küpsiseid selleks, et teada saada, kuidas külastajad veebilehte kasutavad ning kas veebileht toimib hästi. Selle teabe põhjal saab HRA Pharma pakkuda kvaliteetset kasutajakogemust, sest see võimaldab kohandada pakutavaid teenuseid ning kiiresti kindlaks teha ja kõrvaldada igasugused probleemid. Näiteks võime toimivusküpsiseid kasutada selleks, et välja selgitada, millised lehed on kõige populaarsemad, kuidas on kõige tõhusam lehti omavahel linkida ja miks mõni leht võtab vastu veateateid. Samuti aitavad need küpsised meil teie kasutusandmetest lähtudes esile tuua artikleid või veebilehe teenuseid, mis meie arvates võiksid teile huvi pakkuda. Nende küpsistega kogutavat teavet ei seostata veebilehe kasutajate isikuandmetega.

Praegu kasutab veebileht järgmisi analüütilisi küpsiseid.

Allikas  

Eesmärk

 

Lisateave / loobumisvõimalused
Adobe Track Manager Neid küpsiseid kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas külastajad veebilehte kasutavad.

Selle teabe alusel koostame aruandeid ja täiustame oma veebilehte.

Küpsised koguvad andmeid anonüümsel kujul, sealhulgas selle kohta, kui palju külastajaid veebilehele on pöördunud, kust nad veebilehele pöördusid ja milliseid lehti nad on külastanud.

 

Lisateavet: https://www.adobe.com/fr/privacy/cookies.html

Püsiküpsised

 

 

Kui te ei soovi, et Adobe teie kohta teavet koguks, saate sellest loobuda aadressil http://www.adobe.com/privacy/opt-out.html

 

 

Google Analytics / Google Tag Manager Neid küpsiseid kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas külastajad veebilehte kasutavad.

Selle teabe alusel koostame aruandeid ja täiustame oma veebilehte.

Küpsised koguvad andmeid anonüümsel kujul, sealhulgas selle kohta, kui palju külastajaid veebilehele on pöördunud, kust nad veebilehele pöördusid ja milliseid lehti nad on külastanud.

Lisateavet:

http://www.google.com/analytics/terms/de.html https://www.google.de/intl/de/policies/

 

Võite loobuda jälgimisest, klõpsates siin:

<a href=”javascript:gaOptout()”>Google Analytics Opt-out</a>

 

2.2 Funktsiooniküpsised

HRA Pharma kasutab neid küpsised, et pakkuda teile teatavaid funktsioone. Näiteks selleks, et salvestada teie tehtud valikud (nagu kasutajanimi, keel või asukohapiirkond) või tuvastada platvorm, millelt meie veebilehele pöördusite. Samuti saame nende abil oma funktsioone täiustada ja neid personaliseerida. Nende küpsistega ei jälgita muude veebilehtede sirvimist.

See veebileht kasutab järgmisi funktsiooniküpsiseid.

Allikas Eesmärk Lisateave / loobumisvõimalused
Riigi soovitamine ümbersuunamiseks MaxMindi teenusega Kasutaja suunamiseks oma riiki määratakse kindlaks ja kuvatakse soovitusena kasutaja riik Lisateavet:

https://www.maxmind.com/de/privacy_policy

 

Püsiküpsis

 

Kõigil mitmekeelsetel veebilehtedel on keelevalik Algkeele tuvastamiseks: selleks kontrollitakse veebibrauseri keelt

Keeleküpsis salvestatakse.

Püsiküpsis

 

 

Lepingu säilitamine küpsise päise jaoks Kasutaja valiku salvestamiseks küpsisedirektiividega nõustumise kohta Püsiküpsis

 

 

2.3 Reklaamiküpsised

Reklaamiküpsised (ehk sihtküpsised) koguvad teavet teie seadmega seostatud sirvimisharjumuste kohta ning neid kasutatakse selleks, et esitada teie eelistustele ja huvidele vastavat reklaamisisu. Samuti kasutavad reklaamiküpsiseid veebilehel eri funktsioone pakkuvate kolmandate isikute teenused, näiteks nupud „Meeldib“ ja „Jaga“. Kolmandad isikud pakuvad neid teenuseid vastutasuna selle registreerimise eest, et olete (täpsemalt teie seade on) külastanud teatud veebilehte. Kolmandad isikud paigaldavad reklaamiküpsiseid, kui külastate veebilehte ja kasutate nende teenuseid ning lahkute veebilehelt.

See veebileht kasutab järgmisi reklaamiküpsiseid.

Allikas Eesmärk Lisateave / loobumisvõimalused
Google (DoubleClick) Sihtreklaamiteenused Püsiküpsis
YouTube Sihtreklaamiteenused, sealhulgas lehtede ja videote jälgimine Püsiküpsis
Facebook Sihtreklaamiteenused Püsiküpsis
BazaarVoice BazaarVoice’i teenust kasutatakse toodete reitingu ja hinnangute kuvamiseks.

Andmeanalüüside kogumine ja andmete jälgimine

Loobumisfunktsioon:

http://optout.networkadvertising.org/?c=1#!/

 

3.IP-aadresside ja veebilogide kasutamine

Mis on IP-aadress? IP-aadress ehk internetiaadress on võrgus asuva arvuti numbriline tunnuskood. Teie IP-aadressi võidakse kasutada ka üldiste demograafiliste andmete kogumiseks.

HRA Pharma võib kasutada teie IP-aadressi ja veebibrauseri tüüpi, et aidata diagnoosida probleeme meie serveriga, hallata oma veebilehte ja parandada teile pakutavate teenuste kvaliteeti. HRA Pharma võib teha IP-aadressi otsinguid, et välja selgitada, millisest domeenist te meie veebilehele pöördusite (nt google.com), et seeläbi täpsemini hinnata meie kasutajate demograafilisi näitajaid.

Teavet sedalaadi küpsiste ja tehnoloogiate või veebilehe kasutamise kohta ei kombineerita teid käsitleva teabega mis tahes muudest allikatest.

 

4.Käesolevate küpsisereeglite kohaldamisala

Palume meeles pidada, et need reeglid ei kehti meie veebilehelt lingitud kolmandate isikute veebilehtede suhtes ning me ei vastuta nende privaatsuspoliitika eest.

 

5.Kuidas meiega ühendust võtta?

Käesolevate küpsisereeglite või veebilehe teabevahetusega seotud probleemide, märkuste või küsimuste korral palume võtta meiega ühendust aadressil: dataprivacy@hra-pharma.com või Laboratoire HRA Pharma, Data Protection Officer, 200 avenue de Paris, 92320 Châtillon, Prantsusmaa.

 

6.Küpsisereeglite muudatused

Meil on õigus käesolevaid reegleid värskendada, mistõttu palume teil need aeg-ajalt läbi vaadata, et hoida end kursis küpsiste kasutamisega.

 

Värskendatud 11. detsembril 2018.